World's Fate
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Извънземните ... Вярвате ли?

+2
XperteN
Ra17eN
6 posters

Go down

Извънземните ... Вярвате ли? Empty Извънземните ... Вярвате ли?

Писане  Ra17eN Сря Яну 30, 2008 8:46 am

Вярвате ли? Вярвате ли, че сме сами в Космоса, мислите ли, че няма други ... Замисляли ли сте се колко малка е Земята на фона на безбрежието на Вселената?

И ако някога подобни размисли са минавали през ума ви, какво е чувството, което са оставяли те? Страх? Примирение? Недоверие?

Да го кажем направо ... Мислите ли, че съществуват извънземни?

Извънземните ... Вярвате ли? 784537_orig

Това е тема, по която се знае толкова малко, но в същото време е така широко-дискутирана. Обикновено точно така са устроени хората. Колкото по-мистериозно е нещо, толкова по-голям интерес предизвиква то в съзнанието им. Популярността, която придобива темата за извънземните става постепенно, но все по-натрапчиво.

За появата и съществуването на НЛО и странни хуманоидни раси е докладвано не веднъж още от библейски времена. И ако някога те са били отхвърляни със скептично пренебрежение, днес извънземната намеса върху планетата ни е придобила такава осезаемост, че ни е страх дори да си направим равносметка. Измислици ... така се успокояват повечето хора. Колажи ... така обясняват фотосите. Природни феномени ... убедени са скептиците. И цялостното възприятие е, че това е научна фантастика, с която ни се пълнят главите. Дали обаче проявленията на извънземна цивилизация/и не са факт? Дали не са послание? Или още по-лошо – предупреждение? Надали ...

Така си казвам аз, въпреки че дълбоко в себе си усещам, че е невъзможно да сме сами в цялата галактика, в целия Космос, в цялото това безбрежие. И въпреки че го осъзнавам, здравият ми разум като че ли не ми позволява да го повярвам и приема. Съществуването на извънземните винаги е било заклеймявано като тема табу, като плод на нечие богато въображение или разстроена психика. Оттам идва и изкривеното възприятие и налагането на стереотипи, че извънземните същества, ако съществуват, са враждебна цивилизация и ние не трябва да предизвикваме гнева им.

Задължително ли е да е така? Да допуснем, че същесвуват. Каква е гаранцията, че са зли? Кое ни навява на мисълта, че ще искат да ни навредят? Една от многото теории за съществуването им гласи, че от тях именно води началото си и нашия свят. Че те са нашите създатели, които са ни дарили с разум и възможност за развитие, но все още упражняват влиянието си над нас. Знаците, които оставят са, за да ни напомнят за присъствието им.

Извънземните ... Вярвате ли? 784541_orig

Според друга теория това са алчни за територия и власт същества. Тяхната цивилизация е възникнала по подобен на нашата начин, но много преди появата на Земята. Те са доста по-усъвършенствани, надарени с повече интелект и способности от нас и е възможно ние да представляваме интерес за тях, затова да са зачестили посещенията си тук. От друга страна може да имат нужда от нова територия и нашата планета да им изглежда подходяща.

Според други схващания, извънземните са абсолютно добронамерени към нас и не желаят да ни навредят. Изследват ни от любопитство, така както ние изследваме по-низшите от нас живи същества. Целта е изцяло научна.

Никой не може да каже. Отвличани разказват спомени от преживяното. Други възстановяват картини под влияние на хипноза. Очевидци са толкова образни, че понякога звучат смешно и разказите им се приемат с недоверие. Има ли ги? И ако ги има какви са? Къде са? Дали не са сред нас? Защо, когато изтече информация от някоя мисия, провеждана от световната национална сигурност, веднага бива потулена и скоро забравена.

Извънземните ... Вярвате ли? 784544_orig

Съмнението остава ... Tо ни измъчва и плаши ...
Какво ще се случи? Има ли ги и каква е целта им? За съжаление никой още не е намерил отговора на тези въпроси... Тези , които са го намерили са или мъртви, или обявени за луди. Е, искате ли да знаете? Оставям на вас да прецените...
Ra17eN
Ra17eN
Administrator
Administrator

Male Брой мнения : 88
Age : 32
Местожителство : Русе
Registration date : 27.01.2008

https://worldsfate.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Извънземните ... Вярвате ли? Empty Re: Извънземните ... Вярвате ли?

Писане  XperteN Чет Яну 31, 2008 11:41 am

извънземни има 100% немое да сме само ние Smile

XperteN
Шеф на фабрика за пластмаса
Шеф на фабрика за пластмаса

Брой мнения : 3
Registration date : 31.01.2008

Върнете се в началото Go down

Извънземните ... Вярвате ли? Empty Re: Извънземните ... Вярвате ли?

Писане  shi`no`tenshi Чет Яну 31, 2008 11:58 am

Четейки така наречените теории за извънземните,посочени по-горе ме хвана и яд,напуши ме и смях... Теориите си противоречат толкова остро една на друга,че чак да се чудиш на кое да вярваш... "... извънземните същества, ако съществуват, са враждебна цивилизация ..." ; "... от тях именно води началото си и нашия свят ..." ; "... това са алчни за територия и власт същества ... доста по-усъвършенствани, надарени с повече интелект и способности от нас и е възможно ние да представляваме интерес за тях, затова да са зачестили посещенията си тук. От друга страна може да имат нужда от нова територия и нашата планета да им изглежда подходяща ..." ; "... Според други схващания, извънземните са абсолютно добронамерени към нас и не желаят да ни навредят. Изследват ни от любопитство ..." Все цитати от различни теории,споменати по-горе...Толкова са притиворечиви,нормално е хората да не вярват,защото не знаят точно на какво!Аз самата не знам на какво да вярвам...Но в едно съм убедена - невъзможно е в цялата вселена да няма нито една цивилизация освен нашата!
Но безполезно е според мен да се притесняваме за всичко това.Живеейки в страх не бихме могли да изживеем пълноценно живота...
shi`no`tenshi
shi`no`tenshi
Шофъор на автомобил
Шофъор на автомобил

Female Брой мнения : 89
Age : 31
Местожителство : Ин дъ нотинг...
Registration date : 27.01.2008

Върнете се в началото Go down

Извънземните ... Вярвате ли? Empty Re: Извънземните ... Вярвате ли?

Писане  Ra17eN Чет Яну 31, 2008 12:36 pm

Нели съгласен съм с тебе , но въпреки това съм обеден , че би искала да узнаеш истината за съществувамето на UFO като мен . Толкова ми е любопитно , че имам чувството , че нещо ме човърка отвътре..Мисля да почакаме и може да отговирм поне няколко въпроса..
Ra17eN
Ra17eN
Administrator
Administrator

Male Брой мнения : 88
Age : 32
Местожителство : Русе
Registration date : 27.01.2008

https://worldsfate.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Извънземните ... Вярвате ли? Empty Re: Извънземните ... Вярвате ли?

Писане  shi`no`tenshi Чет Яну 31, 2008 12:48 pm

0n3P13c3 написа:Нели съгласен съм с тебе , но въпреки това съм обеден , че би искала да узнаеш истината за съществувамето на UFO като мен . Толкова ми е любопитно , че имам чувството , че нещо ме човърка отвътре..Мисля да почакаме и може да отговирм поне няколко въпроса..
Ооооооо,определено искам...а бе да се надяваме,че някой ден ще разберем кое как и защо е =]
shi`no`tenshi
shi`no`tenshi
Шофъор на автомобил
Шофъор на автомобил

Female Брой мнения : 89
Age : 31
Местожителство : Ин дъ нотинг...
Registration date : 27.01.2008

Върнете се в началото Go down

Извънземните ... Вярвате ли? Empty Re: Извънземните ... Вярвате ли?

Писане  ElenCeTy Чет Яну 31, 2008 9:30 pm

ами аз мисля че има дори са давали филми за това (ралица каза нея питайте дори и разказа affraid )и това е една мистерия трябва да раберем по-ве4е за това , поне аз така мисля
ElenCeTy
ElenCeTy
Шофъор на автомобил
Шофъор на автомобил

Female Брой мнения : 50
Age : 28
Местожителство : russe
Registration date : 29.01.2008

Върнете се в началото Go down

Извънземните ... Вярвате ли? Empty Re: Извънземните ... Вярвате ли?

Писане  Sea niX Чет Яну 31, 2008 10:38 pm

ама няма от къде едни хора твърдят 4е има,а други не,но въпреки това аз си мисля, 4е не сме сами Smile
Sea niX
Sea niX
Шофъор на автомобил
Шофъор на автомобил

Female Брой мнения : 57
Местожителство : Русието бие
Registration date : 27.01.2008

Върнете се в началото Go down

Извънземните ... Вярвате ли? Empty Re: Извънземните ... Вярвате ли?

Писане  mori_no_hana Нед Фев 03, 2008 11:37 pm

няма начин да сме сами, кои сме ние, за да мислим по този начин Shocked аз обаче не искам да имам близка среща с някое извънземно affraid
mori_no_hana
mori_no_hana
Шеф на фабрика за пластмаса
Шеф на фабрика за пластмаса

Female Брой мнения : 13
Age : 32
Местожителство : the madhouse
Registration date : 27.01.2008

Върнете се в началото Go down

Извънземните ... Вярвате ли? Empty Re: Извънземните ... Вярвате ли?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите