World's Fate
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Доверие

5 posters

Go down

Доверие Empty Доверие

Писане  Ra17eN Вто Яну 29, 2008 12:56 pm

Днес много малко хора се доверяват напълно , понеже всички хора вече са алчни и завистливи и няма на кого да се довериш . Според мен , ако почнем да се доверяваме повече може и да потръгнат нещата , но няма такива хора . Българите от много години сме така . от както сме освободени от Османско иго все ни предават и от тогава не се доверяваме на никой ( става въпрос за по-силните държави ) . Ето например I и II доверяваме се на Запада , а все губим ,сега наскоро президента на Русия ни посети , а нии как се отнасяме с него-протести не го искаме , но никой не си задава въпроса " Ако не беше Русия сега какво ли щеше да е? " . Това е друг проблем на нас-хората забравяме кой ни помага.
Какво е ващо мнение по въпроса с доверието?
Ra17eN
Ra17eN
Administrator
Administrator

Male Брой мнения : 88
Age : 32
Местожителство : Русе
Registration date : 27.01.2008

https://worldsfate.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Доверие Empty Re: Доверие

Писане  shi`no`tenshi Вто Яну 29, 2008 1:41 pm

Оф,за съжаление съм напълно съгласна...Но как да се доверяваме при положение,че има толкова безсърдечни хора..гррр...Живота ни е толкова огорчен,ставаме лоши точно защото някога с нас са се държали лошо...Колко жалко само..

0n3P13c3 написа:... сега наскоро президента на Русия ни посети , а нии как се отнасяме с него-протести не го искаме , но никой не си задава въпроса " Ако не беше Русия сега какво ли щеше да е? " . Това е друг проблем на нас-хората забравяме кой ни помага ...
Ох,аз бях адски разочарована от тия протести!Нима забравихме какво е направила за нас Русия?Е,вярно е,че протестираха малко хора,ноо според мен това си беше много глупаво...Много неблагодарен народ сме.Чак се ядосвам...
shi`no`tenshi
shi`no`tenshi
Шофъор на автомобил
Шофъор на автомобил

Female Брой мнения : 89
Age : 31
Местожителство : Ин дъ нотинг...
Registration date : 27.01.2008

Върнете се в началото Go down

Доверие Empty Re: Доверие

Писане  NepHilim Сря Яну 30, 2008 10:04 am

Аз мисля че и от една страна зависи и от човека.Един човек ще бъде доверчив ако през живота му никои не го е предал (а това е рядкост)Но за по-лесен пример може да се вземе едно бездомно куче-то никога не е било галено с нежност,никога не си е играло с дете ,а винаги са го подритвали хората удряли са го и т.н.Зависи какъв идваш на този свят и в каква среда попадаш и тогава може някой да ти подаде ръка..НО почти винаги тази ръка иска нещо взамяна..Това не харесват българите и затова сме така предпазливи....А света не може да се промени за един ден нали ?! Very Happy sunny
NepHilim
NepHilim
Шофъор на автомобил
Шофъор на автомобил

Male Брой мнения : 76
Age : 32
Местожителство : русе
Registration date : 30.01.2008

Върнете се в началото Go down

Доверие Empty Re: Доверие

Писане  Sea niX Сря Яну 30, 2008 8:25 pm

според мен българите сме един мн неблагодарен народ както каза Нели.Също така ние сме научени да искаме и искаме без да даваме............
Sea niX
Sea niX
Шофъор на автомобил
Шофъор на автомобил

Female Брой мнения : 57
Местожителство : Русието бие
Registration date : 27.01.2008

Върнете се в началото Go down

Доверие Empty Re: Доверие

Писане  ElenCeTy Чет Яну 31, 2008 9:47 pm

Sea niX написа:според мен българите сме един мн неблагодарен народ както каза Нели.Също така ние сме научени да искаме и искаме без да даваме............

Миле така си е, но ние хората които сме в тоя форум не можем да оправим нещата ,това нещо да се оправи е едно на милион (освен ако президента не намери форума и да се позамисли (а дано ама надали ) Very Happy )
ElenCeTy
ElenCeTy
Шофъор на автомобил
Шофъор на автомобил

Female Брой мнения : 50
Age : 28
Местожителство : russe
Registration date : 29.01.2008

Върнете се в началото Go down

Доверие Empty Re: Доверие

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите